PS Audio logo

PS AUDIO

ULTIMÁTNÍ AMERICKÉ POWER REGENERÁTORY

PS Audio je průkopnická a inovativní společnost, vyrábějící špičkovou audiotechniku a regenerátory síťového napájení. Společnost PS Audio sídlí v USA a věnuje se výrobě špičkových audio komponentů pro audiofily po celém světě. PS Audio byla založena Paulem McGowanem a Stanem Warrenem v roce 1974 a vždy se zaměřovala pouze na potřeby HighEnd audio trhu. Všechny produkty PS Audio jsou ručně vyráběné a jsou navrženy, zkonstruovány a vyrobeny lidmi, kteří jsou hudebními nadšenci. Sortiment zahrnuje vše od gramofonových předzesilovačů a D/A převodníků až po napájecí zdroje, CD přehrávače a přehrávače streamované hudby.

Pokud hledáte pro svůj domácí audio systém ultimátní napájení bez zkreslení, chtěli byste oceněný D/A převodník nebo streamovací přehrávač který je hoden těch nejlepších reproduktorů, pak musíte vyzkoušet produkty společnosti PS Audio.

email to hifistudioeverest   call hifistudioeverest  

PS Audio power plant

Power regenerátory PS Audio jsou zlatým standardem bezpečnosti, spolehlivosti a vysoce výkonné regenerace střídavého proudu. Zlepšují mikro a makro dynamiku, čistotu zvuku, separaci nástrojů, šířku a hloubku zvukové scény a snižují šum na pozadí u všech připojených zařízení. Jsou vhodným partnerem pro veškerá Vaše zařízení počínaje středních a velkých výkonových zesilovačů až po ta nejmenší zdrojová zařízení. Dokáží kouzlit s výkonem vašeho systému. Nenechte svou hudbu hladovět a neriskujte poškození svého zařízení. Poskytněte vašemu HiFI výrazně lepší výkon a bezpečnost pouhým zapojením do zásuvky s mnohem lepší dynamikou, basy a větší otevřenou zvukovou scénou než s jakýmkoli jiným napájecím kondicionérem na trhu.

HLAVNÍ PŘEDNOSTI

  • Generují sinusově dokonalé, regulované střídavé napájení s vysokým proudem z domácího střídavého proudu
  • Vyřeší problémy na vašem elektrickém vedení jako je nízké napětí, zkreslený průběh, pokles výkonu a šum
  • Výrazně zvyšují kvalitu napájení
  • Poskytují znatelně lepší napájení, výkon a bezpečnost, od okamžiku pouhého zapojení do sítě
  • S výrobky PS Audio uslyšíte mnohem lepší dynamiku a autoritativnější basy
  • Čistým napájením pro vaše komponenty zajišťují mnohem větší a otevřenější zvukovou scénou než jakýkoli pasivní napájecí kondicionér na trhu

GALERIE

PS AUDIO Power regenerators

NAKOUPÍTE NA ESHOPU WWW.TUBEX-STORE.CZ

WWW.TUBEX-STORE.CZ ONLINE SHOP

BACK BUTTON

Modulární gramofony slovinského výrobce jsou ty nejlepší na světě

www.kuzma.si

GTranslate »