dcs main logo

dCS Only THe Music

Produkty dCS Only the Music jsou opravdový High-End, tedy kombinace světového řemeslného zpracování a špičkové technologie

Ti, kteří investují do dCS, mají možnost zažít jedinečný okamžik, kdy se svět zastaví tam, kde je… jen hudba.

Když umělec tvoří hudbu, vytváří svět: vesmír detailů, které se vzájemně prolínají a střetávají, aby vytvořily něco jedinečného. Za každým z těchto jemných detailů se skrývá příběh, myšlenka, pocit nebo nápad, a teprve když je všechny slyšíme, můžeme se do představení skutečně ponořit a vidět svět, který nám umělec chce ukázat.

dCD Award

Pro dCS tyto detaily přesahují fyzickou nebo technickou stránku a zahrnují samotnou podstatu hudby. Řešením všech aspektů nahraného zvuku, od nejjemnějších nádechů a intonací až po pocit prostoru, hloubky, času a harmonického pohybu, se snaží odhalit nejen umělecké kvality nahrávky, ale i emoce, napětí a atmosféru, které se pod ní skrývá – a představit tak zážitek, kdy hudba působí „správně“ a zároveň dokonale.

Toho je dosahováno díky nebojácnému inženýrství, důkladnému vývoji a pečlivému řemeslu. dCS byla založena v roce 1987 a již více jak 30 let definuje hranice digitálního zvuku a vyvíjí řadu průkopnických produktů a technologií, které prezentují zvuk s každou jeho nuancí.

Každému produktu je věnována stejná péče, přemýšlení a posedlá pozornost detailům, stejně jako umělci a tvůrci, kterým tyto systémy slouží. Každý ze systémů je navržen a ručně sestaven v Cambridge v Anglii prvotřídním týmem designérů, inženýrů a techniků: výjimečnou skupinou lidí, které spojuje vášeň pro hudbu a neochvějné odhodlání ovládnout svůj obor. dCS Only the Music

www.tubex-store.cz
GTranslate »