UNISON-RESEARCH-MAIN
UNISON-RESEARCH-LOGO

UNISON RESEARCH

MADE IN ITALY

SINUASOIDA-UNISON-RESEARCH

MENU BUTTON by HiFiEVEREST

SINUSOIDA-UNISON-RESEARCH-RIGHT

ITALSKÝ ZVUK

Již více než 30 let je cílem společnosti UNISON RESEARCH zprostředkovávat potěšení z poslechu hudby.

Proto jsou veškeré zkušenosti zaměřovány na výrobu a konstrukci špičkové a elektronkové hybridní elektroniky, která poskytuje vřelý zvuk a nadčasový požitek. Nejvyšší kvalitu zvuku doprovází vytříbený design, pozornost věnovaná každému detailu a pečlivý výběr nejlepších dřev a materiálů.

Všechny Hi-Fi systémy Unison Research jsou ručně vyráběny ve vlastních laboratořích, kde se snoubí technické znalosti, profesionalita a řemeslné zpracování. Od designu až po elektroniku je naše výroba kompletně a hrdě Made in Italy. Výsledkem je hřejivý, obklopující a vášnivý zvuk, který dnes nadšenci i odborníci definují jako „italský zvuk“.

SINUASOIDA-UNISON-RESEARCH

HRDOST A VÁŠEŇ

Společnost Unison Research je italským lídrem ve výrobě elektronkových zesilovačů. Společnost Unison Research byla založena v roce 1987 skupinou vášnivých audiofilů v čele s Giovannim Marií Sacchettim.

UNISON-RESEARCH-UNICO-SERIES
SINUSOIDA-UNISON-RESEARCH-RIGHT

Od prvních zesilovačů (dnes již historických Triode20 a SimplyTwo) zaznamenaly vysoce věrné systémy Unison Research velký mezinárodní úspěch. Pod vedením Giovanniho – který dokázal spojit odborné znalosti elektroniky, hudební vášeň a vkus pro design – vytvořila společnost Unison Research zesilovače a systémy, které se staly historickými a velmi hodnotnými.

Společnost Unison Research je nyní uznávána jako italská jednička ve výrobě lampových zesilovačů a patří mezi deset nejlepších v Evropě.

UNISON-RESEARCH-VALVE-LINE
SINUASOIDA-UNISON-RESEARCH

HISTORIE UNISON RESEARCH

Společnost Unison Research byla založena v roce 1987 skupinou vášnivých audiofilů v čele s Giovannim Maria Sacchettim. Giovanni Maria Sacchetti se narodil v roce 1945 a již v raném věku se věnoval studiu a navrhování Hi-Fi systémů, přičemž svůj zájem o elektroniku spojil s vášní pro hudbu, kterou zdědil po svém otci, zkušeném klavíristovi. Po dokončení studia elektroniky se dvacet pět let věnoval pedagogické činnosti a současně navrhoval a vyvíjel zesilovače pro společnost Unison Research.

Prvním integrovaným zesilovačem, který pro společnost Unison Research navrhl, byl TRIODE20. Jeho nástupce, model SIMPLY TWO, byl klíčovým krokem vpřed v historii společnosti – tento legendární zesilovač se v relativně krátké době zasloužil o velký mezinárodní úspěch společnosti Unison Research.

Cekově a pochopitelně se zkušenosti v průběhu let zvyšovaly spolu s pokračujícím výzkumem vysokého výkonu a vysokých standardů kvality. To vedlo společnost Unison Research jak k historickým úspěchům, tak k velké hodnotě, pokud jde o vývoj vlastních produktů. Nejlepší ze všeho je, že těchto úspěchů bylo dosaženo díky zcela italskému provozu… od návrhu až po výrobu.

Společnost Unison Research je nyní uznávána jako italská jednička ve výrobě lampových zesilovačů a patří mezi deset nejlepších v Evropě.

UNISON RESEARCH WORLDWIDE NUMBERS
SINUSOIDA-UNISON-RESEARCH-RIGHT

SVĚT UNISON RESEARCH

Výzkum Unisonu byl za posledních 20 let obdivován a oceňován po celém světě. Od počátku je cílem společnosti zprostředkovávat potěšení z poslechu hudby. Vlastní zkušenosti jsou tak zaměřeny na výrobu elektronek a na konstrukci hybridní elektroniky. Vyrábět produkty, které poskytují dar nadčasového potěšení, vyžaduje skutečnou vášeň.

Všechny výrobky Unison Research se vyznačují elegantním stylem a pečlivostí, s jakou jsou pro každý design vybírány dřevěné a kovové díly. Je to kvalita, která je uznávaná a oceňovaná po celém světě.

Jsme pevně přesvědčeni, že systém vysoce věrné reprodukce hudby by měl být potěšením nejen pro poslech, ale i pro pohled.

Společnost Unison Research je nyní uznávána jako italská jednička ve výrobě lampových zesilovačů a patří mezi deset nejlepších v Evropě.

UNISON-RESEARCH-PRODUCTION-LINE
UNISON-RESEARCH-VE-ZNAKU-ITALIE

ZAKOUPÍŠ TAKÉ NA E-SHOPU

www.tubex-store.cz
GTranslate »