ANTHEM LOGO CUT BY HIFI STUDIO EVEREST
ANTHEM LOGO HIFI STUDIO EVEREST
ANTHEM LOGO ARC
ANTHEM REMOTE COTROLLER APP

ANTHEM ŠPIČKOVÉ KANADSKÉ A/V RECEIVERY, PROCESORY A ZESILOVAČE PRO SYSTÉMY DOMÁCÍHO KINA

Předzesilovače, zesilovače a audio/video receivery zn. Anthem vám poskytnou nejpokročilejší dostupné nástroje pro snadné připojení, ovládání, optimalizaci a napájení všech vašich domácích zábavních systémů.

Produkty Anthem AV, za kterými stojí více než 20 let zkušeností s domácím, praktickým designem a inovativním audio inženýrstvím, poskytují bezprecedentní úroveň spolehlivosti a funkčnosti; poskytují jeden z nejvyšších poměrů mezi výkonem a hodnotou v oboru. To je jen jeden z důvodů, proč si elektroniku Anthem AV vybírají znalí audiofilové, profesionální hudebníci a inženýři po celém světě.

ABTHEM REVIEW AT HIFISTUDIOEVEREST

Dalším důvodem jsou imlementované pokročilé patentované technologie, jako je Anthem Room Correction (ARC®), přední optimalizátor zvuku. Profesionálové milují jeho přesnost a běžní posluchači zase hluboké výsledky jeho jednoduchého rozhraní. Neinvazivní obvody Advanced Load Monitoring (ALM) v našich zesilovačích neustále monitorují teplotu, proud a napětí, aby zajistily optimální dlouhodobý výkon.

Jedinečná vstupní topologie navíc snižuje zkreslení a zlepšuje lineární odezvu. Nezávislá konstrukce napájecího zdroje spolu s naddimenzovanými, mimořádně účinnými chladiči posiluje neprůstřelnou stabilitu výrobků Anthem. Ve skutečnosti jsou všechny vnitřní komponenty pečlivě vybírány, z nichž mnohé jsou konstruovány výhradně ve společnosti Anthem, jako například ručně navržené desky plošných spojů a obrovské, přesně vinuté toroidní transformátory.

ANTHEM MAINBOARD AT HIFI STUDIO EVEREST

Je neuvěřitelné, že smyslem všech těchto špičkových technologií je prakticky zmizet z rovnice a bez námahy poskytovat čistý zvuk beze stopy zabarvení nebo rizika zkreslení. Anthem vás postaví do popředí a do centra dění, kde si můžete vychutnat to nejlepší z dvoukanálového zvuku nebo působivost plnohodnotné zábavy domácího kina (a všechny varianty mezi tím).

A jediným pohledem zjistíte, že jsme stejní jako vy: Máme rádi atraktivní a funkční průmyslový design. Proto naše výrobky obsahují přehledná schémata připojení, snadno ovladatelné systémy nabídek a elegantní, pohledný vzhled výrobků, které vypadají skvěle v AV stojanech a na policích zábavních systémů.

ANTHEM CONTROLS BY HIFI STUDIO EVEREST

A/V receivery a procesory Anthem jsou navrženy tak, aby se staly ústředními ovladači všech vašich rozmarů v oblasti zábavy a poskytovaly úžasně vysoký výkon za překvapivě příznivou cenu. Náš úspěch se odráží v neustálém přílivu vynikajících recenzí jak z odborného audio tisku, tak od spotřebitelů, kteří stejně jako vy chtějí referenční standardní hodnotu výkonu.

ANTHEM CRAFTED IN CANADA ( PRESENTED BY HIFI STUDIO EVEREST )
GTranslate »