OŠETŘENÍ ELEKTRONEK V KAPALNÉM DUSÍKU (KRYOGENIZACE ELEKTRONEK) PŘINESE O MNOHO VAŠÍ DO VAŠÍ HUDBY!

KRYOGENIZACE ELEKTRONEK BY TUBEX-STORE.CZ A HIFISTUDIOEVEREST.CZ

OŠETŘENÍ ELEKTRONEK KAPALNÝM DUSÍKEM (KRYOGENIZACE ELEKTRONEK)

Kryogenizace ELEKTRONEK je prováděna ve speciálních laboratorních podmínkách tomu určeným. Proces probíhá v kapalném dusíku při -197ºC. Kryogenizační proces významně posouvá ve výsledku kvalitu modulačního charakteru elektronky.

PROCESNÍ KNOW-HOW JE TAK APLIKOVÁNO DO KAŽDÉ AUDIO "BUŇKY"

Ošetřené komponenty kryogenizačním procesem se řadí na vrchol těch nejlepších modulačních prvků. Jednoduše řečeno, každá elektronka má svůj modulační charakter, který je tímto procesem posunut na vyšší úroveň možností vnímání, a to zaručeně. Veškeré sluchem vnímatelné definice jako rychlost, dynamika, kontura, čistota, šířka a hloubka reprodukované scény jsou maximálně podpořeny ve smyslu výrazně lepší vjemové kvality reprodukce hudby.

BEZPEČNOST PŘEDEVŠÍM

Dlouholeté zkušenosti s kryogenizací citlivých komponent v laboratorních podmínkách, kompletní znalost práce kapalným dusíkem a s vědomím veškerých rizik s tím spojených, nám DOVOLUJE pracovat na těchto nových PROJEKTECH, které jsou zásadním přínosem co do jakosti interpretace vaší oblíbené hudby.
Tento zmiňovaný proces je využitelný všem těm, kteří touží po výrazně lepších zvukových kvalitách svých aparátů a především HighEnd / HiFi zesilovačů. Výsledný rozdíl v modulaci je naprosto fantastický. Laboratorně ošetřená elektronka je vlastně v časovém úseku ochlazována na určitou teplotu a poté uvedena do původního stavu (know-how procesu). To vše se děje způsobem, který zabraňuje její zničení a tak i znehodnocení.

CO VÁM TO PŘINESE...

Na základě našich zkušeností, jsou kryogenizované elektronky (stejně tak i jiné komponenty), velkým a významným přínosem do reprodukce hudby. Velké rozdíly vnímáme v rychlosti, analytičnosti, definici prostoru a čistotě reprodukce. Změny jsou natolik zásadní, že bychom je mohli přirovnat k výměně za násobně dražší a modulačně kvalitnější elektronky.

Kryogenizační proces má svá přísná pravidla a je prováděn v předem stanoveném časovém intervalu, dle aktuální situace a také dle konkrétní domluvy.

KONTAKT

  • V případě zájmu o tuto službu nás kontaktujte
  • Po domluvě si zboží vyzvedneme na vaší adrese, anebo ho po domluvě předáte na odběrném místě Zásilkovny (připravíme za vás)
  • Vřele doporučíme si zakoupené elektronky v našem e-shopu ošetřit právě tímto kryo procesem
GTranslate »