SILENT ANGEL MAIN PHOTO

SILENT ANGEL

INOVACE V HIFI STREAMINGU

Silent Angel.. Integrátor, poskytovatel Hi-Fi řešení, partner v oblasti audia.

Již od roku 2014 je společnost Silent Angel průkopníkem v oblasti streamingu Hi-Fi, který se věnuje řešení na míru pro audiofily a nadšence do špičkového zvuku.

Společnost svými produkty zvyšuje úroveň zvukových zážitků a dodává dokonalé komponenty pro rezidenční Hi-Fi síťové streamování. Díky neochvějnému odhodlání k inovacím patří mezi její úspěchy aplikace VitOS, což je vlastní audio OS, vysoce výkonný hudební server a streamer Roon, síťové switche s maximální eliminací rušení, lineární napájecí zdroje a další prémiové příslušenství.

Veškeré inovace se točí kolem komplexního zdrojového systému Hi-Fi zvuku, který eliminuje šum, minimalizuje chvění a zajišťuje stabilní napájení pro dokonale čistý zvuk a potěšení z reprodukce hudby. Každý krok, kterým se společnost Silent Angel ubírá, je věnován vrcholnému požitku z Hi-Fi. Odhalte sílu digitálního streamování se systémem Silent Angel a vydejte se na nepřekonatelnou zvukovou cestu.

Silent Angel jsou vysoce jakostní komponenty pro domácí HiFi streamování. Audiofilské switche, síťové audio switche, hudební streamery, hudební transporty, lineární napájecí zdroje a hudební Roon servery.

NA STRÁNKÁCH USILOVNĚ PRACUJEME. VÝZNAMNÉ AUDIOFILSKÉ SWITCHE JIŽ PROHLÉDNETE NA E-SHOPU TUBEX-STORE.CZ (PROKLIK OBRÁZKU NÍŽE). TYTO PRVKY JSOU ROVNĚŽ PŘIPRAVENY K ZAPŮJČENÍ V HIFI STUDIO EVEREST

www.tubex-store.cz
UNDER CONSTRUCTION - UBSOUND
GTranslate »