BACK BUTTON

Referenční High end All in One přístroj CYRUS AUDIO – Cyrus Lyric Three, je jedinečným High End řešením pro moderní domácnosti. Poskytuje špičkové zvukové vlastnosti díky high end komponentům Cyrus s integrací podpory přehrávání z mnoha zdrojů. Referenční CD player s mechanikou Servo Evolution, převodník 32bit/192Khz. Streamujte na 100.000 stanic z Tuneln radio nebo zapojte telefon či USB zařízení a poslouchejte hudbu ve vysokém rozlišení. Přístroj ovládejte přes mobilní aplikaci Cadence vyvinutou společností Cyrus. Vysoký výkon 200W na kanál do 8 Ohmu s vynikajícími dynamickými vlastnosti a 3D prostorem, to vše v jednom přístroji. Špičkový high end komponent pro moderní řešení a náročné posluchače. Neocenitelný poměr výkon cena !

CYRUS THREE

email to hifistudioeverest   call hifistudioeverest  

CYRUS AUDIO – CYRUS LYRIC

CYRUS LYRIC je navržen tak,  aby ze svého nitra dodával ultimátně čistý zvuk z mnoha zdrojů. Vytváří zvukový luxus pro moderní domácnosti. K dispozici je ve dvou provedeních – ohromující stealth a odstínu kamene

Lyric je první řadou All in One produktů, který je schopen umožnit Vám vychutnat si hudbu v referenční kvalitě z libovolného zdroje pomocí jediného přístroje

Je osazen všemi technologiemi, které jsou k dispozici v našich referenčních přístrojích a jako takový, dokáže přehrávat hudbu až z 14 různých zdrojů. Lyric je stejně revoluční jako bude váš poslech hudby !

Přehrávání hudbu z prakticky z jakéhokoliv zdroje, CD, streameru, USB (iPad kompatibilní), FM, DAB +, TuneIn Radio, SPDIF optický SPDIF koaxiální a Bluetooth® !

Vně přístroje se nachází mnohokrát oceněná technologie Cyrus, která dělá výrobky zn. Cyrus tak excelentními a současně zvláštními – to vše a mnohem více ..

GTranslate »