GRAPHITE AUDIO ISSB-40

balení 8 kusů s DPH 15.490,-Kč 

Jakostní izolační základny reproduktorových hrotů ISSB-40, vyrobené ze sofistikovaného a revolučního polymeru s jedinečnými antivibračními a tlumicími schopnostmi

BACK BUTTON

Specifikace Graphite Audio ISSB-40

V balení 8kusů
Výška 13mm
Průměr 40mm
Max. zatižitelnost 180 kg/4kusy

Graphite Audio ISSB-40 izolují hroty reproduktorů od nosného povrchu, chrání reproduktory před vnějšími vibracemi a potlačují vnitřní rezonance reproduktorů. Podložky slouží také jako ochrana samotného povrchu tím, že odstraňují riziko poškrábání a otisků hrotů. Kromě toho lze ISSB-40 použít také k modernizaci všech druhů audio stojanů a stojanů zakončených hroty.

Izolační základny s reproduktorovými hroty Graphite Audio zlepšují kontrolu nízkých frekvencí a odhalují detaily středních a vysokých frekvencí, které předtím nebyly slyšet, aniž by zdůrazňovaly jakýkoli frekvenční rozsah. Jejich konečným cílem je, podobně jako u ostatního příslušenství této značky, odstranit hrubost a zároveň vnášet do zvukového projevu celého systému přirozenost a věrnost. Základny Isolation Speaker Spike vám umožní znovu objevit Váš systém a Vaši oblíbenou hudbu.

Poznámky
Díky své jedinečné struktuře a složení je materiál náchylný k poškrábání, což nemá vliv na zvukový výkon

GTranslate »