CYRUS PRE2DAC špičkový předzesilovač s volitelným DAC QXmodule a připojitelným externím napaječem Cyrus PSX-R2. Ve studiu přípraveno k prezentaci!

Představujeme High Endový předzesilovač s integrovaných převodníkem s podporou 24bit /192Khz. Excelentní zpracovaní šasi s dvěma komorami pro separaci jednotlivých modulů, oddělené napájení, PSX-R2 port pro externí napájení. Excelentní zvukové vlastnosti, nekompromisní poměr výkon cena !

Doporučujeme všem těch kteří očekávají ještě více od jejich zvukového systému. Volitelně je možné objednat i s highengovou kartou převodníku DAC, která posouvá reprodukci ještě dále a zaručuje vynikající zvukové kvality.  Jako partnera tohoto předzesilovače můžete použít všechny dostupné koncové zesilovače nabídky CYRUS a to model Xpower, Stereo200 i monobloky X300 Signature.

Nabízí opravdu širokou škálu konektivity, jednak napájecího zdroje PSXR2, poté řadu analogových, koaxiálních i digitálních vstupů. Obsahuje také dvojici výstupu RCA PreOut a sluchátkový výstup

Ve své cenové kategorii jde o výjimečný stroj s ještě lepším zvukem

Tento skvělý a všestranně kombinovatelný stroj si přiďte poslechnout k nám do studia!

Těšíme se na Vás!!!

https://hifistudioeverest.cz/cyrus-pre2dac/