VE STUDIU PŘEDSTAVUEME K POSLECHU DLOUHO OČEKÁVANÉ DOMÁCÍ KINO SE ŠPIČKOVÝM PROSTOROVÝM ZVUKEM!

Srdcem tohoto systému je VYNIKAJÍCÍ zesilovač ARCAM Solo Movie 5.1, který díky své široké konektivitě a rozsáhlým audiovizuálním možnostem učiní z vašeho obývacího pokoje hotovou multimediální kino místnost!

Co se týká reprosoustav které lze připojit ve vícekanálové konfiguraci, zde je na výběr nespočet dobře hrajících krabic. V současnosti Vám můžeme ve studiu předvést jeho zapojení s:
DALI RUBICON 8 (nové viz. foto) (MOC 139.990,-Kč)
DALI RUBICON Vokal (MOC 49.990,-Kč)
zadní efektové DALI RUBICON 2 (MOC 59.990,-Kč)

anebo levnější konfiguraci, která i tak vyniká velice dobrým podáním zvuku a prostorovosti. Jde o reprosoustavy řady OPTIKON stejného výrobce, které se považují za vstup do audiofilního světa reprodukce:
DALI OPTIKON 6 (skladem barva ořech) (MOC 49.990,-Kč)
DALI OPTIKON Vokal (MOC 14.990,-Kč)
DALI OPTIKON 1 (MOC 19.990,-Kč)

Díky tomu. že není třeba žádných kabelů Interconnect, jelikož je vše je v jedné ,,krabici“, nabízí se potom už jen otázka napájecích kabelů s vysokou filtrační schopností a účinností, na kterých věřte nebo ne hodně záleží. Jde o špičkové napájecí kabely zn. Orchestra Instruments. Ty se nabízí v několika verzích (základní, avšak vynikající Power Earth (4.390,-) Elemental Power (19.990,-Kč), anebo ultimátní uhlíkový Divine Power (49.990,-). O jejich fungování jakožto kvalitní komponentě v řětezci zde hovořit nebudu, to si poslechnete a vysvětlíme osobně

Repro kabely doporučujeme standardní QED Signature Revelation či Rerformance Ruby Anniversary, anebo audiofilní kabel zn. Orchestra Instruments Red Star, které jsou podrobeny vlastní kryogenizaci vodičů a konektorů, což je činí unikátními (ke slyšení ve studiu)

Vždy Vám zaručíme, že cely řetězec bude hrát tak dobře, jak jen to je možné, ostatně, jak je u nás zvykem

Budeme se těšit že vám to ukážeme a předvedeme!