Přinášíme vám tento výjimečný all in one stroj, který je nabitý funkcemi a disponuje špičkovým zvukem a neomezenými možnostmi konektivity. K poslechu u nás ve studiu!

Nekompromisní streamer, integrovaný zesilovač a cd přehrávač s ripovací mechanikou. UNITI STAR je přímo určena k ukládání stovek oblíbených cd, stejně jako k vyhledávání a poslouchání hudby z internetu. Po všech stránkách výjimečný přístroj, právem hovoříme o zcela nové kategorii hi-fi zařízení. Ve srovnání s modelem UNITI NOVA je zde věnována větší pozornost kompaktnímu disku. Díky celkově nižšímu výkonu jednotky se podařilo získat prostor pro umístění rippovací cd mechaniky, která svou 2TB kapacitou nabízí úložný prostor pro více jak 2000 cd. Ostatní zůstává zachováno, komplexní konektivita, streaming, poslech internetových rádií, výrazný kvalitativní posun při poslechu TV, díky HDMI ARC, zkrátka téměř nekonečně možností, jak si zpříjemnit den

Více informací najdeje na adrese https://hifistudioeverest.cz/naim-uniti-star/

Neváhejte nás kontaktovat na čísle 777956292 anebo pište info@hifistudioeverest.cz pro rezervaci poslechového času studia..